Hobbitoni suitsusaun valiti 2021 aasta parimaks Lõuna-Eesti tooteks!  >>>    >>>    >>>

Loe lähemalt

Võta ühendust

Ragner Lõbu

Eesti müügijuht
(+372)566 91 553
ragner@hobbiton.ee

Juhatuse liikmed

Andrus
Prangli

juhatuse liige, tegevjuht
(+372) 50 50 516
andrus@hobbiton.ee

Meelis
Rämson

juhatuse liige, tootmisjuht
(+372) 51 38 715
meelis@hobbiton.ee

Ragner
Lõbu

juhatuse liige, müügijuht
(+372)566 91 553
ragner@hobbiton.ee

Andres
Uus

juhatuse liige, kvaliteedijuht
(+372) 52 50 516
andres@hobbiton.ee

Kai
Korsen

juhatuse esimees
(+47) 91159600
kai@laftekompaniet.no

Cathrin Berg-Heggenes

juhatuse liige
(+47) 92464574
cathrin@laftekompaniet.no

Hobbiton OÜ
Võru mnt.14, Räpina
Telefon: +372 56691553